Ogłoszenie w Sprawie Obostrzeń do 31.01.2021

OGŁOSZENIE W SPRAWIE OBOSTRZEŃ OBOWIĄZUJĄCYCH
DO DNIA 31.01.2021R.

W związku z ogłoszonym przez rząd RP przedłużeniem do dnia 31.01.2021r. restrykcji wprowadzonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu pandemii (Dz. U. z 2020r., poz. 2316) OSiR w Kleczewie informuje:

 

Czytaj więcej

I Letni Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

Zapraszamy sympatyków piłki nożnej na Stadion Miejski w Kleczewie w sobotę 25 lipca o godzinie 15:00.

Czytaj więcej

Siłownia na Hali Sportowej w Budzisławiu Kościelnym

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie informuję, że siłownia znajdująca się na hali sportowej w Budzisławiu Kościelnym w sezonie letnim lipiec-sierpień beżdzie czynna: poniedziałek, środa, czwartek w godzinach od 15:00 do 21:00. Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej

Ogłoszenie Przetargu na Dzierżawę Gruntu Pod Działaność Gastronomiczną

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie ogłasza przetarg na dzierżawę gruntu pod działalność „mała gastronomia” (wyroby cukiernicze, artykuły spożywcze, gastronomiczne oraz napoje bezalkoholowe) o powierzchni 66,5 m², na działce oznaczonej numer geodezyjny 23/5 w miejscowości Tręby Stare. Więcej informacji w załącznikach poniżej.

 

Czytaj więcej

Ogłoszenie Dotyczące Zewnętrznych Obiektów Sportowych w Gminie Kleczew

Zgodnie z zaleceniami zawartymi w rozporządzeniu Rady Ministrów, z dniem 5 maja niektóre zewnętrzne obiekty sportowe w Gminie Kleczew administrowane przez OSiR Kleczew zostają otwarte ( boisko ORLIK, boisko do gry w siatkówkę, kort tenisowy). Bezpieczne korzystanie z w/w obiektów jednak wiąże się z nakazami w związku z ciągle panującym stanem epidemii, oto najważniejsze z nich:

1. Maksymalna ilość osób przebywających na boisku - 6 osób

2. Brak możliwości korzystania z szatni, zawodnicy przychodza na obiekty już przebrani

3. Obowiązek dezynfekcji rąk przed wejsciem na obiekt jak i przed jego opuszczeniem

4. Obowiązek zasłaniania twarzy maseczką do rozpoczęcia treningu jak i zaraz po jego zakończeniu

5. Obowiązek stosowania się do zaleceń administratora obiektu.

Ponadto prosimy wszystkie osoby chcące korzystać z obiektów sportowych o zachowanie ogólnych warunków bezpieczeństwa i higieny.

Czytaj więcej