I Ogólnopolski Turniej w Piłce Ręcznej Oldboyów o Puchar Burmistrza GiM Kleczew

W niedzielę 9 listopada, na hali widowiskowo sportowej OSiR w Kleczewie spotkali się sympatycy piłki ręcznej w I Ogólnopolskim Turnieju Oldboyów o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew. Pomysłodawcą zorganizowania turnieju pod patronatem Burmistrza GiM Kleczew, był Krzysztof Nowaczyk, mieszkaniec Kleczewa a były zawodnik drużyny Startu Konin. Do zawodów swój udział zgłosiło sześć drużyn z terenu całego kraju: Vive Targi Kielce oldboys, Grunwald oldboys Poznań, Sympatycy Piłki Ręcznej Kalisz, Old Boys Handball Team Świdnica, Włókniarz Pabianice i Start Konin. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew Marek Wesołowski. Drużyny rozlosowano do dwóch grup gdzie rozgrywano mecze w systemie „każdy z każdym”. Spotkania stały na wysokim poziomie i niekiedy losy wygranej ważyły się do ostatnich sekund meczu. Oto wyniki meczy fazy finałowej:
mecz o V miejsce:  Old Boys Handball Team Świdnica - Start Konin  21 : 15
mecz o III miejsce:  Vive Targi Kielce oldboys  -  Grunwald oldboys Poznań  17 : 12
mecz o I miejsce:  Włókniarz Pabianice -  Sympatycy Piłki Ręcznej Kalisz  20 : 13
Drużyny otrzymały z rąk burmistrza nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary. Na koniec przyznano nagrody indywidualne, oto naziska nagrodzonych:
najlepszy zawodnik – Tetlewski Paweł   (Vive Targi Kielce oldboys)
najlepszy bramkarz – Krzemiń Marek  (Start Konin)
najlepszy strzelec – Jarecki Zbigniew  (Start Konin)
najstarszy zawodnik – Plewkiewicz Marek - 61 lat (Grunwald oldboys Poznań)
drużyna Fair Play – Włókniarz Pabianice
Burmistrz zamykając I Ogólnopolski Turniej w Piłce Ręcznej Oldboyów, podziękował wszystkim drużyną za wspaniałą wolę walki i życzył dalszych sukcesów w sporcie.

Wróć